امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
جدید
  • RezaAskarizad عزیز سفارش شما در حال ترجمه می باشد
  • sd-sadatian عزیز سفارش شما برآورد هزینه شد و پیش فاکتور صادر گردید.
  • tabrizia عزیز سفارش شما برآورد هزینه شد و پیش فاکتور صادر گردید.
  • hvm عزیز سفارش شما تحویل گردید
  • pharma عزیز سفارش شما تحویل گردید
چرا ترنسمی؟

 

شاید از خود بپرسید مزایای ترجمه آنلاین چیست و ترنسمی چه ویژگی هایی دارد؟

 

یکی از بزرگترین مزایای ترجمه آنلاین صرفه جویی در وقت و هزینه هست.

ما این امکان را فراهم اورده ایم تا مشتریان عزیز به صورت آنلاین بدون صرف وقت و هزینه ی اضافی سفارشات خود را ثبت کنند و در در موعد مقرر تحویل بگبرند.

مترجمینی که با ترنسمی همکاری دارند پس از آزمون ورودی در هر زبان و رشته های تخصصی خود اقدام به پذیرش ترجمه و تحویل آن می نمایند و ترنسمی نهایت تلاش خود را دارد تا مترجمینی متخصص و متعهد را به خدمت بگیرد و مترجمین به صورت مداوم بر اساس کیفیت ترجمه ها و رضایت مندی مشتریان ارزیابی و امتیاز دهی می شوند .

قیمت مناسب و رقابتی ترنسمی از دیگر مزایای وبسایت ماست. ترنسمی نهایت تلاش خود را دارد تا با کمترین هزینه و زمان ترجمه های مشتریان با نهایت کیفیت انجام شود. سفارشات ترجمه در ترنسمی دارای گارانتی بازگشت وجه می باشد. در صورت عدم رضایت مشتریان از کیفیت ترجمه، تیم ارزیابی کیفیت ترجمه را بررسی و جهت رفع مشکلات احتمالی  اقدام حواهد کرد. در صورت عدم رضایت از کیفیت نهایتا وجه دریافتی عودت داده خواهد شد.

 

تایپ رایگان ترجمه از مزیت های سفارشات آنلاین می باشد و تمامی سفارشات ترجمه یه صورت تایپ شده تحویل می شود.

پرداخت اقساطی هزینه برای سفارشات با حجم بالا و بالای 500000 تومان از دیگر تسهیلاتی است که ترنیمی فراهم اورده است تا علاوه بر بهره مندی از تخفیف ترجمه در سفارشات حجمی از پرداخت اقساطی هزینه ترجمه هم بهره مند گردند. سفارشات بالای 5000 کلمه به صورت پلکانی از 10 تا 30 درصد تخفیف بهره مند هستند. 

در صورتی که سفارشی دارید و از کیفیت کار مطمئن نیستید می توانید قسمتی از ترجمه خود را با پرداخت هزینه ای اندک به ما بسپارید تا نمونه ترجمه برای شما آماده گردد. همچنین این امکان وجود دارد که سفارش شما توسط چندین مترجم انجام شود و سفارش شما به مترجمی که از کیفت کار وی رضایت دارید ارسال گردد.

ترنسمی با همکاری با طیف وسیعی از مترجمین از زبان های گوناگون امکان ترحمه به زبان های مختلفی را فراهم آورده است و در تلاش است با افزودن به دایره مترجمین خود این بستر را روز به روز گسترش دهد.

 

جهت سفارش ترجمه به صورت آنلاین از اینجا اقدام نمایید